Burek, bakllava e pete te pites me shumice

Publikuar: Janar 19, 2015 7:58 pm | Nga: Djordje | Çmimi: 1 | Tel.: +381 6 10 11 695

Burek, bakllava e pete te pites me shumice Burek, bakllava e pete te pites me shumice Burek, bakllava e pete te pites me shumice

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Përshkrimi
I shitur shumë lloje të kores me cilësi të lartë për pies me shumicë, të mundshme për të filluar shpërndarjen e përditshme të 60-80kg, më vonë negociohet dhe më i lartë. Paketim sipas klientit.
Çmimet: Bakllava: 1,2 euro (rreth 50-60 leh / kg) Kore të zakonshëm: 0,9 euro (rreth 35-42 leh / kg) Peckane trasha: 1,0 euro (rreth 20-25 leh / kg) Raundi i trashë: 1,2 euro (rreth 10 corps / kg)
Garantimin e Cilësisë

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39