CAll AGEND

Publikuar: Dhjetor 14, 2014 5:05 pm | Nga: CallAgend | Tel.: 0446026877

CAll AGEND

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Konkurs për punë (Call Center) Prishtinë /Gjilan

Shpallen vende te reja të punës si agjent për thirrje telefonike (Në gjuhen Shqipe Gjermane dhe Italiane )

Puntoret duhet te kenë eksperienc si Agjend i thirrjes.
Swiss Connect eshte Call Center qe shet produktin e sigurimeve shendetsore ne Zvicer.

Kushtet për punë janë :

• Rroga është Fikse plus Provision.

• Orari punes 14.00 deri 20.00 te shtuneve punohet sipas deshires .

Informata shtes kontaktoni numrat e filialeve :

Filjala :Prishtiin 044606877
Email:[email protected]

Filjalja :Gjilan: 0037745513 139
[email protected]
Ju lutem qe te aplikoni me CV.

Adresa : Rr.7 Shtatori / Gjilan 60000 (Pershkrimi / rruga e kronit mas spitalit)

Adresa Prishtinë: Te 4 llullat mbrapa teatrit Kombtar.

Swiss Connect Ag

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39