Future Media LLC – Call Agent

Publikuar: Shkurt 23, 2018 6:21 pm | Nga: Future Media LLC | Tel.: 049 884 347

Future Media LLC – Call Agent

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Future Media LLC

Ne jemi duke kërkuar Call Agjent të motivuar, me përvojë. . Garanton punë të sigurt me pagë fikse mujore plus bonuse të kënaqshme ,me orar te plotë 5 ditë në javë me 8 orë punë dhe një orë pauze. Kontratë 100% në bazë ligjit të Kosovës.

Tek ne e gjeni një atmosferë të këndëshme pune, dhe një orar të përshtatshëm pune

Përgjegjësitë:
• Të identifkoj Klientët potencial në mënyrë të vetëorganizuar;
• Të kontaktoj Klientët dhe t’i ofrojë shërbimet e Kompanisë;
• Të mbledhë të dhëna nga veprimtaria e tij dhe t’i paraqes ato për Konkludime të mëtutjeshme.

Kualifikimet:
• Përvojë pune si Call Agjent
• Njohja e gjuhës Gjermane / e domosdoshme;
• Aftësi të shkelqyeshme komunikuese;
• Aftësi të shitjes;
• Aftësi të vetëorganizimit.

Dërgoni CV-në tuaj në email: [email protected]

Mund të aplikoni edhe online në:

www.futuremedia-llc.com

Vendi juaj tashmë po ju pret!

Na kontaktoni edhe në viber/whatspp në numrin:

049 884 347

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39