Call Agent ne Gjilan

Publikuar: Dhjetor 25, 2018 11:19 am | Nga: Tele AB | Çmimi: 500 | Tel.: +38649296636

Call Agent ne Gjilan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Deutsches Projekt
Vertrag nach Kosovarischen Gesetz
Fixlohn 500 Euro
Provision auf Verkauf
Transparenz
Korrekte zusammenarbeit
Professionelles Team
Helle und moderne Arbeitsräume
Langfristige zusammenarbeit

Projekt Gjerman
Kontrate pune me ligj te Rep. te Kosoves
Paga fikse 500 Euro
Provizion ne shitje
Transparence
Bashkepunim korrekt
Ekip profesionale
Ambiente te ndriquara dhe moderne
Bashkepunim afatgjate

-Kontaktieren Sie uns unter / Na kontaktoni ne:

Mail: [email protected]
Tele: +386 49 296 636
Unser sitz: Lagjja Agmia (Afer Fivestar) Gjilan 60000

*Das Leben zu verändern, genügt nur ein Schritt*
*Per te ndryshuar jeten, mjafton te besh nje hap*

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39