Call Agent Shqip/Deutsch 60€ per cdo termin te mbajtur! / 60€ Pro stattgefundenen Termin!

Publikuar: Shtator 4, 2015 11:43 am | Nga: Call Com | Çmimi: 60

Call Agent Shqip/Deutsch  60€ per cdo termin te mbajtur! / 60€ Pro stattgefundenen Termin! Call Agent Shqip/Deutsch  60€ per cdo termin te mbajtur! / 60€ Pro stattgefundenen Termin!

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

STOP! STOP! STOP!

NDALO! premtimet e thata me paga fikse, Provizione të vogla dhe jo Serioze!

NDALO! fitimin e menagjerave nga terminat dhe puna juaj!

NDALO! DHE FILLO me CALLCOM MENJËHER!

60€! PER ÇDO TERMIN TË MBAJTUR!

FILLO! Me pagën prej terminit të parë me 60€! për çdo termin te mbajtur!

FILLO! puno për vetën!

FILLO! punën nga lokali apo shtëpia juaj (paisjet do të ju ofrohen me marrveshje ose ne këmbim)

FEEDBACKS DHE PAGESAT DIREKTE NGA ZVICRA NË E-MAIL DHE KONTON TUAJ!!!

Për më shumë informata na kontaktoni: :

Tel/Viber: +377 45 969 417
Skype: callcom.ks
Mail: [email protected]

CALLCOM KS

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39