Call Center Agent

Publikuar: Korrik 15, 2014 10:16 pm | Nga: Call Center | Tel.: 044 810 819.

Call Center Agent

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkojme: Call Center Agent
Aftësite dhe kriteret që kërkohen
• Njohja e gjuhës gjermane është obligative;
• Aftësi ndërpersonale komunikuese;
• Njohuri të punës me kompjuter: Word, Excel;
• Përpikmëri dhe korrektësi në punë;
Kandidatët e interesuar duhet të dorëzojnë CV-në personale përmes postës elektronike në e-mail: [email protected] ose të kontaktoni në nr: 044 810 819.
Data e fundit për dorëzimin e CV-së është deri me 20.07.2014

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39