CallAgent- Agjend i Thirrjes Gjermanisht

Publikuar: Gusht 18, 2014 2:47 pm | Nga: Nori | Çmimi: 400 | Tel.: 049600505

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Thirrjet do te behen per sigurime shendetsore ne Zvicerr/Krankenversicherung .
Puna do te jet nga e Hene deri te Premten. E Shtune( nvarsisht prej agentit ) e dielle pushim.

Tel Kontaktues :
049600505 ( Nori )
044135354 ose 049135354 ( Ajet Krasniqi )
​email [email protected]

Objekti eshte ne Fushe Kosove-te NenKalimi perball shkolles, mbi 200m/2 .

Punemarresi duhet te dije mire gjuhen gjermane ne menyr qe te vazhdoj punen .

Per informata dhe foto te tjera te vendit te punes do i gjeni ne FB tek EliteCALL GMBH apo ne linkun e meposhtem.
http://www.facebook.com/elitecallgmbh

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39