Çipllak sh.p.k – Firmë ndertimi dhe konstruksion

Publikuar: Gusht 11, 2010 7:46 pm | Nga: Artur Muco | Tel.: +355692051971

Çipllak sh.p.k – Firmë ndertimi dhe konstruksion

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Firma me e mire e ndertimit ne Shqiperi:
ÇIPLLAK SH.P.K

ofron :
1.Konstruksion
2.Pallate
3.Apartamente
4.Shtepi private
5.ujesjellsa
6.Rruge
7.Autostrada
8.kanalizime
9.Shkolla
etj…….

NE SEKTORIN PRIVAT FIRMA JONE KA KRYER NJE SERE NDERTIMESH:SI NDERTIME SHTEPISH BANIMI DYKATESHE. NDERTIME KOMLEKSI TURISTIK NE SARANDE.RESTAURIM I NDERTESE KATER KATESHE.NDERTIME TE NDRYSHME SI:SERVISE,MAGAZINA, ETJ,ETJ.

ZYRAT E FIRMES NDODHEN NE LAGJA KONFERENCA E PEZES,RRUGA JAKOV XOXA,TE KRYQEZIMI ISHARRES NE FIER.

TELEFON-FAX : 0035534231787
MOBIL1 : 00355692051971
MOBIL2 : 00355692061531
EMAIL : [email protected]
Website : http://www.cipllak.com/

Na Ndiqni Në Twitter
http://twitter.com/cipllakshpk

Ndodhemi Dhe Në Facebook :
http://www.facebook.com/#!/pages/Cipllak-shpk/141700759196756?ref=ts

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39