CUBOT DINOSAUR – SHITET

Emri Kontaktues: Edison | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045516717 | Data e Publikimit: 03.04.2018

CUBOT DINOSAUR – SHITET CUBOT DINOSAUR – SHITET CUBOT DINOSAUR – SHITET CUBOT DINOSAUR – SHITET

Shitet Cubot Dinosaur ne gjendje perfekte, i perdorur pak muaj(9muaj).
Telefoni eshte shum i ruajtur si dhe me xham mbrojtes dhe 2 fotrolla.
Telefoni vi’e me adapter(origjinal), ndegjuese(origjinal) dhe 2 fotrolla.
Telefoni eshte 3GB RAM dhe 16GB ROM, kamera e pasme 16mgpx dhe selfie 5mgpx.
Bateria 4200mAH (se paku ter diten e mban baterin me nje loj ose pa asnje loje).
Mund te na kontaktoni ne eMail ose Viber-WhatsApp.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 8 =