Dardani banese me qira

Emri Kontaktues: alba | Çmimi: 150€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 0038970219738 | Data e Publikimit: 05.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banesen me qira me siperfaqe prej 48 m2,gjendet ne katin 7 la ashensor,e renovuar por jo e mobiluar,preferohet per njerez familjar dhe studente

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 6 =