Dardani

Emri Kontaktues: Goran | Çmimi: 115000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 0642939294 | Data e Publikimit: 10.04.2014

Dardani

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa 127m2 ne katin e 9, 10 i 11, ne lagjen Dardania mbi Kurriz. Banesa eshte ndertim i shtetit në nevojë për rinovim. Banesa eshte me tri nivele dhe ka kete renditje hapesirash:
Niveli i pare
– Ballkoni
– Paradhoma
– kuzhina me trapezari
Niveli i dyte
– salloni
– dhome gjumi
– depo, toaleti
– ballkoni
Niveli i trete
– dhome gjumi
– banjo
Nivele i kater
Ballkoni
Qmimi eshte 115.000 euro, qmimi diskutohet.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 6 =