Dëshmia e gjallë e ndihmës financiare midis individëve të pranuar.

Publikuar: Shkurt 12, 2019 12:43 am | Nga: paul | Çmimi: 5 | Tel.: +33756936597

Dëshmia e gjallë e ndihmës financiare midis individëve të pranuar.

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Unë nuk besoja më në ndihmë financiare sepse të gjitha bankat kishin hedhur poshtë dosjen time. Në fakt, unë u mbërtheva pranë bankës sime. Por një ditë, një mik më këshilloi një njeri privat, më dha email. Unë u përpoqa t’i dërgoj atij një email dhe ai ka punuar. Unë kisha personin e duhur, një njeri të ndershëm që kisha kërkuar për vite me radhë. Kam marrë ndihmë financiare që më lejon të jetoj mirë tani dhe paguaj rregullisht pagesat e mia mujore. Ju mund ta kontaktoni nëse keni nevojë për ndihmë financiare për disa arsye personale. Dy nga kolegët e mi gjithashtu morën hua pa vështirësi.

Këtu është e-mailja e tij: [email protected]

Numri i telefonit WhatsApp: +33756936597

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39