dhi shtepiake

Emri Kontaktues: rrustem muslijaj | Qyteti: Deçan | Telefoni: 044 421 630

dhi  shtepiake dhi  shtepiake dhi  shtepiake dhi  shtepiake

shiten mbi 100 dhi ne fshatin shaptej te decanit .dhit jan te zgjedhura dhe te klasifikuara me vite .shumica prej tyre pjellin dy apo tri her ne vit te gjitha jan qdo her te vakcinuara .
mund te shikoni ne youtube nje klip me emrin … dhija ma e mir ne kosov
faleminderit per mirkuptim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 0 =