Dhoma me qera per vajza (studente)

Publikuar: Korrik 12, 2014 12:13 am | Nga: Aferdita | Tel.: 044672193

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj dhoma me qira per vajza ( studente ). Cmimi per krevat 50 -55 euro,varsisht se cilin kat. Shtepi gjendet ne Aktash te fakullteti ILirija rr. Hajrulla Abdullahu afer menzes se studentave . Shtepia posedon gjitha kushtet me kuzhin te veqant si dhe uj 24h dhe Nxemja qendrore GRATISS.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39