Dhoma me qera per vajza (studente)

Emri Kontaktues: Aferdita | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044672193 | Data e Publikimit: 12.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj dhoma me qira per vajza ( studente ). Cmimi per krevat 50 -55 euro,varsisht se cilin kat. Shtepi gjendet ne Aktash te fakullteti ILirija rr. Hajrulla Abdullahu afer menzes se studentave . Shtepia posedon gjitha kushtet me kuzhin te veqant si dhe uj 24h dhe Nxemja qendrore GRATISS.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 6 =