dhoma me qera per vajza te punsuara qe mbajn edhe sezonin veror

Emri Kontaktues: Aferdita | Çmimi: 55€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 672 193 | Data e Publikimit: 17.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) te punsuara qe e mbajn edhe sezonin veror.
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!
Shtepi gjendet ne rr. Harulla Abdullahu -Aktash afer universitetit ILIRIA dhe menzes se studentave.

Qmimi per krevat 55euro

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 9 =