Dhoma per Plazh

Publikuar: Qershor 27, 2015 9:52 pm | Nga: Arjan | Tel.: +355674894500

Dhoma per Plazh Dhoma per Plazh Dhoma per Plazh Dhoma per Plazh

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Golem: Hotel-bar Ardian, ndertuar nga nje distance prej 100 m nga bregu i detit ofron pushime clodhese per ju me cmimet me te mira qe variojn nga 10€ deri ne 20€. Disponojme dhoma teke dhe dhoma 1+1. Dhomat kane: Wifi, Kondicioner, televizor, frigorifer, ballkon, banjo per cdo dhome. Gjithashtu ju ofrojme ambjente ku mbizotron freskia ne tarrace dhe parking falas!
Nxitoni te rezervoni, mos humbisni me shume kohe sepse ne ju ofrojme ate qu ju ka munguar.

Kontaktoni ne: +355674894500

Ju mirepresim ne ambjentet tona!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39