dhoma per student

| Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 964 162 | Data e Publikimit: 02.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj me qera katin e shtepis,eshte i mobiluar dhe ka hymje te veqant,ka 65 m2.Perparsi kan studentet.
038 512 260

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 8 =