Dhoma te lira per vajza-studente

Emri Kontaktues: Aferdita | Çmimi: 50€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +383 45638773 | Data e Publikimit: 16.05.2018

Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) .
Shtepia posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore si dhe nxemja qendrore GRATIS !!
Shtepia gjendet ne rr. Harulla Abdullahu -Aktash afer universitetit ILIRIA dhe menzes se studentave.

Qmimi per krevat 50euro

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 6 =