Dhome me qera, (per femra), Prishtine-Lakrishte

Publikuar: Qershor 27, 2018 11:55 am | Nga: v.v | Çmimi: 50 | Tel.: 044121310

Dhome me qera, (per femra), Prishtine-Lakrishte Dhome me qera, (per femra), Prishtine-Lakrishte Dhome me qera, (per femra), Prishtine-Lakrishte Dhome me qera, (per femra), Prishtine-Lakrishte

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Dhome me qera per femra. ka vend per tre persona
me hapesire te mjaftueshme. Adresa ne Lakrishte te pro credit banka kati 10 (me lift) , Qmimi 50 euro+ rryma (per person) e cila pjestohet me banueset te tjera. Banesa eshte e mobiluar, lavatriqe, wifi, banjo dhe kuzhina e perbashket me banueset tjera, gjithashtu posedon edhe nxemje qendrore. Tel per kontakt +377 45 576 734( viber, whatsapp) ose +377 44 121 310 + viber..

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39