Diagnoz MERCEDES C4 Modeli më i ri 2013 Wireless!

Publikuar: Shkurt 16, 2013 9:27 pm | Nga: Diagnoza | Çmimi: 2000 | Tel.: 045509011 | Etiketat:

Diagnoz MERCEDES C4 Modeli më i ri 2013 Wireless! Diagnoz MERCEDES C4 Modeli më i ri 2013 Wireless! Diagnoz MERCEDES C4 Modeli më i ri 2013 Wireless! Diagnoz MERCEDES C4 Modeli më i ri 2013 Wireless!

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Skaner me nje Teknologji shum me te larte dhe me Funksione te zgjeruar per manipulime qe gjithkund ne Treg nuk i gjeni dot!

Kjo Diagnoz shërben për gjetjen e Kodit të regjistruar ne Module dhe shlyrjen e tyre tërsisht, por nuk mbaroj me kaq, me këtë Diagnoz mund të manipulojm edhe në Programe, si psh. deaktivizimin e Rrypit të siguris, deaktivizimin e Servisit, në disa Vetura qbllokimin e DVD’s gjat vozitjes, ndryshime në Airmatik, në Drita, në Navigacion etj…

Diagnoza/Multiplexer posedon Wireless që do të thot, Ju e kyqeni Laptopin përmes Wireless’it pa Kablla me Multiplexer ose përmes Kablles Network!

Multiplexeri përmban Paisjet lidhse për të gjitha Mercedesat me Pesh të leht dhe të rënd; Vetur, Kombi Bus, Kamion, Autobus si dhe Laptopi Dell me shpejtesi te lart Dual Core, poashtu të gjitha Programet/Software që nevojiten për skanim.
Gjuhen kryesore e përzgjidhni vet Ju cilen te doni nga 23 Gjuhët ne Ekran! Xentry aktual, DAS aktual, WIS aktual, EPC aktual, StarFinder aktual, SDMedia aktual.

Ju sigurojm se, qdo Diagnoz që Ju e porositni tek ne, e keni 100% Kualitet, në Gjendje të rregullt, Garancion që funksionon, e testume direkt nga Gjermania!

Sipas Marrvshjes sjellim edhe Diagnoza të qfardo Modeli tjetër, shpejt dhe Qmime shum të volitshme!

Kontakt:
Ju lutem na kontaktoni permes Kontakt-Formularit dhe dergoni Numrat/Adresat Kontaktues, ne ju kontaktojme se shpejt!

PER ME SHUME NE: AUTODIAGNOZA.EU

JU MIRËPRESIM!!!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39