Diagnozë dhe pastrim i vetures

Publikuar: Korrik 16, 2018 9:59 am | Nga: France Kosove Decalamine | Çmimi: 59 | Tel.: +38345400147

Diagnozë dhe pastrim i vetures

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Të nderuar klientëm ju ofrojmë një shërbim të ri nga Franca si distributor ekskluziv në Ballkan dhe më gjerë nga “France Decalimine” për herë të parë në Kosovë , ofrojmë pastrimin e veturave, kombive, kamionëve, autobusave, mjeteve të rënda motorrike etj, sistem i pastrimit me oksido-hidrogjen:

▪️Diagnostikë profesionale nga launch dhe pastrimi i veturës me hidrogjen (për qdo markë veturash)
▪️Pastrimin e Kamionëve dhe
Autobusëve
▪️Pastrimin e furgonëve
▪️Pastrimi i veturës me hidrogjen mundëson pastrimin e filterave, EGR filterit, Turbinës, Partikël Filterit, Katalizatorëve, Eliminimin e tymit të zi CO2, uljen e shpenzimit te karburantit prej 15 deri në 30% më pak, e rrit fuqinë e motorrit dhe e rigjeneron performancën e veturës tuaj!
Ky sistem i pastrimit përfshihet në të gjitha pjesët e veturës së lartëcekur!
▪️Çmimi komplet i pastrimit të motorrit për vetura me diagnozë launch 59€
▪️Çmimi komplet i pastrimit të motorrit për kamionë dhe autobusa me diagnozë launch 79€

Nuk ka asnjë efekt anësor në veturë!

“Hydro Green Car’s international” SHPK

[email protected]

Facebook: France-Kosovë Decalamine

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39