Diagnozë dhe pastrim i vetures

Publikuar: Korrik 16, 2018 9:59 am | Nga: France Kosove Decalamine | Çmimi: 59 | Tel.: +38345400147

Diagnozë dhe pastrim i vetures

Të nderuar klientëm ju ofrojmë një shërbim të ri nga Franca si distributor ekskluziv në Ballkan dhe më gjerë nga “France Decalimine” për herë të parë në Kosovë , ofrojmë pastrimin e veturave, kombive, kamionëve, autobusave, mjeteve të rënda motorrike etj, sistem i pastrimit me oksido-hidrogjen:

▪️Diagnostikë profesionale nga launch dhe pastrimi i veturës me hidrogjen (për qdo markë veturash)
▪️Pastrimin e Kamionëve dhe
Autobusëve
▪️Pastrimin e furgonëve
▪️Pastrimi i veturës me hidrogjen mundëson pastrimin e filterave, EGR filterit, Turbinës, Partikël Filterit, Katalizatorëve, Eliminimin e tymit të zi CO2, uljen e shpenzimit te karburantit prej 15 deri në 30% më pak, e rrit fuqinë e motorrit dhe e rigjeneron performancën e veturës tuaj!
Ky sistem i pastrimit përfshihet në të gjitha pjesët e veturës së lartëcekur!
▪️Çmimi komplet i pastrimit të motorrit për vetura me diagnozë launch 59€
▪️Çmimi komplet i pastrimit të motorrit për kamionë dhe autobusa me diagnozë launch 79€

Nuk ka asnjë efekt anësor në veturë!

“Hydro Green Car’s international” SHPK

[email protected]

Facebook: France-Kosovë Decalamine

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39