DJ.TALI 044 211 479

Emri Kontaktues: Jeton | Qyteti: Gjilan | Telefoni: 044 211 479 | Data e Publikimit: 13.09.2014

DJ.TALI 044 211 479

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Bejme Muzike per:
Darsmat dhe Ahengjet e Juaja Familjare.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 2 =