DORZA TE PORTIERAVE

Publikuar: Tetor 10, 2015 12:52 pm | Nga: arton | Tel.: 045551524

DORZA TE PORTIERAVE DORZA TE PORTIERAVE DORZA TE PORTIERAVE DORZA TE PORTIERAVE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes 5 pale Dorza te portierit te ardhura nga Gjermania, direkt te ardhura nga klubi gjerman WOLSBURG, dorzat jane origjinal me garancion, jane te pa perdorura dhe kete firm dozash kane bartur portieret me te famshem si: HUGO LLORIS, PEPE REINA, DIEGO LOPEZ, CASILAS etj, pra jane te markes me te njohur ne bote… Pres Bleres Serioz jane urgjentisht ne shitje.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39