Blej nje Veture 4 dyersh me regjistrim RKS me keste mujore

Publikuar: Prill 9, 2014 11:10 pm | Nga: vetoni | Çmimi: 120 | Tel.: 044049

Blej nje Veture 4 dyersh me regjistrim RKS me keste mujore Blej nje Veture 4 dyersh me regjistrim RKS me keste mujore Blej nje Veture 4 dyersh me regjistrim RKS me keste mujore Blej nje Veture 4 dyersh me regjistrim RKS me keste mujore

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Blej nje Vetur 4 dyersh me keste mujore te jet mundesishte dizel ne gjendje te rregullt te ket regjistrim dhe te jet cmimi i arsyshum kestin e paguaj deri 100 ero ne muaj me shum nuk kam mundesi te jet cmimi i arsyshum i volitshum ashtu sipas tregut dhe internetite kan perparsi veturat Audi-Mercedes190- Polo -Jeta-nuk perjashtohen dhe modelet tjerat nese me pershtatet ose bej nderrim me laptop MacBook pro i ardhun nga jasht eshte i pa perdorur kosove si i ri vlera e ti dyqan kushton deri 2000 ero pres oferta serioze

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39