Dukati Monster Street 821

Publikuar: Gusht 8, 2017 12:17 am | Nga: ivan donald | Çmimi: 6000 | Tel.: 578395223

Dukati Monster Street 821 Dukati Monster Street 821

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Dukati Monster Street 821 2015 – 2016

specifikimet
Tipi i motorit ::
Testastretta 11 ° L-Twin, 4 Valvimet desmodromically aktivizuar per
Cilindër, lëng i ftohur.

Pesha e thatë ::
179.5 kg (395.7lb)

Të dhënat e peshës i referohen peshës së thatë të motorit pa
Bateri, lubrifikantë dhe ftohës për modele të ftohta me lëngje.

Pesha e lagur (CURB) 205.5kg (453lb)

Kontaktoni Email :: [email protected]
Skype: marv.tarir1
Whatsapp: +254796065544

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39