…..DURRES…. BANESA…DHE…. LOKALE… PLAZH……..!!!!!!!!!!!!!!

Emri Kontaktues: DURRES | Çmimi: 500€ | Qyteti: Skenderaj | Telefoni: 049616463

…..DURRES…. BANESA…DHE…. LOKALE…   PLAZH……..!!!!!!!!!!!!!!

——— SHITEN BANESA, LOKALE DHE GARAZHA NE DURRES PRAPA HOTEL ADRIATIK 1. DUKE FILLU ME QMIM PREJ, 500 EURO METRI KATROR (KUADRATI) ………..049 616 463 DHE 044 427 880. KEMI LOKALE DHE GARAZHA ME QMIM PREJ 1000 EURO METRI KATROR…………! !!!!!!!!!!!!!………..PRES THIRRJE SERIOZE………!!!!!!!!!!!! FLM PER MIRKUPTIM. —–BEJM NDRRIM OSE KOMPENSIM DERI 20% POR QMIMI NDRYSHON KUPTOHET………….!!!!!!!!!!!!!!!!!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 5 =