Dyer Garazhe

Publikuar: Korrik 26, 2016 1:59 pm | Nga: Behari Shpk | Tel.: 044232400

Dyer Garazhe Dyer Garazhe

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Paneli i derës ngjyrë e bardhë, e kaftë apo ngjyrë druri.
Trashësia e panelit 42mm. Trashësia e metalit që mbështjell panelin 0.5 mm. Paneli i derës është i rezistueshëm ndaj gërvishtjeve dhe izolus ndaj të nxehtit dhe ftohtit.
Dera është e pajisur me motor dhe mekanizëm i cili i mundëson hapje automatike me (2) teledirigjues.
Të gjitha pajisjet e mekanizmit por edhe vet paneli janë të një qëndrueshmërie dhe standardi të lartë që i mundësojnë derës hapje pa zhurmë dhe shumë të lehtë (sidomos tek hapja manuale në mungesë të rrymës)
Mekanizmi i derës është shumë kualitativ dhe nëse pas një periudhe të gjatë mosmirëmbajtje, edhe nëse zinxhiri këputet, dera automatikisht ndalet në siguresën e saj sigurues duke shmangur dëmtimin e njerëzve apo të automjeteve.
Në rast se dera has në objekt apo diqka të fortë gjatë mbylljes, ajo automatikisht ndalet dhe ndërron kahjen.
Mundësia e hapjes manuale është opsionale sepse dera është e pajisur edhe me cilindër nga ana e jashtme dhe dorezë për hapje të cilat i mundësojnë hapjen duke shfrytëzuar çelësin dhe dorezën në mungesë të rrymës.
Garancioni i panelit 10 vjet. Garancioni në motor motor 3 vite!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39