Dyer per garazha

Publikuar: Shkurt 27, 2016 12:38 pm | Nga: Automaticdoors | Tel.: 044 049 393088

Dyer per garazha Dyer per garazha Dyer per garazha Dyer per garazha

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

AUTOMATIC DOORS Bënë shitjen, montimin dhe servisimin për DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA.
DYER AUTOMATIKE ME SENZOR
DYER INDUSTRIALE MOTORR PER DYER TE GARAZHAVE DHE PER DYER TE OBORREVE
DYER TE BLINDUARA
DYER TE DHOMAVE ORIGJINALE GJERMANE
DYER PER OBORRE .

Salloni ynë gjendet në Magjistralen Prishtinë- Mitrovicë në fshatin Milloshevë.

I tërë shërbimi ynë është me garancjon.

Kontakt: Tel: 044 393 088 / 049 393 088
www.automaticdoors-ks.com
E-mail: [email protected]
Facebook: Automatic Doors

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39