DYER TE DHOMAVE

Publikuar: Shkurt 25, 2010 8:19 pm | Nga: GENCI | Tel.: 044327060

DYER TE DHOMAVE DYER TE DHOMAVE DYER TE DHOMAVE DYER TE DHOMAVE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

1. Dyer të brendshme – dimensionet: 90×200, 80x200cm, 70×200, 90×245 etj.
Gjerësia e kornizës 10-30cm.

2. Korniza e derës e punuar nga druri masiv kurse dera pjesa më e madhe nga druri
por e veshur me panella 8mm.

3. Dera dhe korniza janë të mbështjellura nga folia çka e bënë derën e rezistueshme
nga lagështia dhe gërvishtjet e lehta. Për çdo model dere ekziston modeli i
barasvlershëm por me xham. Ngjyra dhe dizajne të llojllojshme.

4. Modele dhe ngjyra të ndryshme. Mundësia e hapjes nga ana e majtë dhe e djathë.

5. Elementet përcjellëse: menteshat (varëset), cilindri me çelës, dorëzat për hapje
dhe bulonat për montim.

6. Certifikatat e kaluara: ISO9001:2000 / GB17565-1998 / CNACL / CSM.

12. OEM&ODM is available

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39