Dynacord

Publikuar: Qershor 24, 2013 8:39 am | Nga: Dynacord | Çmimi: 65 | Tel.: 044 198 774

Dynacord Dynacord Dynacord Dynacord

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj zerimet me kualitet te lart e markes te mirenjohur gjermane DYNACORD (2 Mikseta dhe 8 Zerime), po ashtu edhe mikrofon SHUR pa kabell, dhe te gjitha me QMIMIN ME TE LIRE NE TREG 65 EURO ne raste te vecanta nese eshte ngusht klienti bejm leshime se lojm keq… Ja vlen te na telefononi 044 198 774, kualiteti i zerimeve eshte i fjales se fundit muni me hi me lexu per DYNACORD.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39