Dyqan 70 m katror ne Sarande, Shqiperi

Publikuar: Shtator 20, 2014 11:53 pm | Nga: Jon Shalari | Çmimi: 100.000 | Tel.: +355695626039

Dyqan 70 m katror ne Sarande, Shqiperi Dyqan 70 m katror ne Sarande, Shqiperi Dyqan 70 m katror ne Sarande, Shqiperi Dyqan 70 m katror ne Sarande, Shqiperi

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet dyqan rreth 70 m katror, ne aksin rrugor Turizem – Kanali i Cukes. Dyqani ndodhet ne kthesen para se te shkosh ne Mango Beach Club. Hap dhe ti biznesin tend ne Sarande. Per informacione te metejshme kontaktoni duke derguar mesazh ne faqe

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39