Dyqan 70 m katror ne Sarande, Shqiperi

Emri Kontaktues: Jon Shalari | Çmimi: 100.000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +355695626039 | Data e Publikimit: 20.09.2014

Dyqan 70 m katror ne Sarande, Shqiperi Dyqan 70 m katror ne Sarande, Shqiperi Dyqan 70 m katror ne Sarande, Shqiperi Dyqan 70 m katror ne Sarande, Shqiperi

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet dyqan rreth 70 m katror, ne aksin rrugor Turizem – Kanali i Cukes. Dyqani ndodhet ne kthesen para se te shkosh ne Mango Beach Club. Hap dhe ti biznesin tend ne Sarande. Per informacione te metejshme kontaktoni duke derguar mesazh ne faqe

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 5 =