Electro City Prishtine 045 341 241

Publikuar: Janar 2, 2019 3:31 pm | Nga: Electro City Prishtine | Tel.: 045341241

Electro City Prishtine 045 341 241 Electro City Prishtine 045 341 241 Electro City Prishtine 045 341 241 Electro City Prishtine 045 341 241

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Elektro City Prishtine
Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda buxhetit te planifikuar dhe ne perputhje te plote me projektin, normat ligjore dhe kushtet e sigurise.
Ne besojme se puna ka vlere kur ajo kryhet mire dhe jemi te fokusuar per te realizuar me te miren e mundshme dhe per te ofruar cmimin me te arsyeshem.
Ne mund t’ju kursejme duke ju ofruar projektin apo propozuar zgjidhje teknike alternative dhe me te lira, e qe arrijne te njejtin qellim.
Ne synojme qe cdo gje te jete e lehte per ju si dhe ofrojme orar pune fleksibel. Ne diskutojme me ju per cdo projekt dhe ju ofrojme keshilla dhe sugjerime qe e permiresojne projektin
Ju ofron këto shërbime:
– Instalime elektrike si dhe mirëmbajtjen e tyre
– Riparojmë dhe instalojmë të gjitha paisjet e amvisris,
– Instalime dhe mirëmbajtjen e ndriqimeve publike-private
– Ekipet tona kanë përvoj pune 10 vjeqare.
Me punën tonë rrethi juaj është i sigurt
Intervenime ne cdo kohe 24h
https://web.facebook.com/prishtine.electro.city/
@prishtine.electro.city
Tel : 045 341 241
0038345341241 ( Viber & Whatsapp )

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39