Elektricist (Gjermani)

Publikuar: Shkurt 22, 2019 10:43 am | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +38349795777

Elektricist (Gjermani)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Elektricist (Gjermani)

Detyrat dhe Pergjegjesitë
• Montimi, ngjitja dhe mirëmbajtja e pajisjeve mekanike dhe elektrike, performimi i montimeve në bazë të dokumentimit dhe skicimeve
• Rregullimi dhe optimizimi i komponentëve elektrikë për përdorim si produkt final duke përdorur analizat e rrjetit dhe oskiloskopët
• Kontrollimi i cilësisësë komponentëve të prodhuar
• Performimi i testimit për sigurimit e pajisjeve

Vendi: Aachen, Germany.

Data e Skadimit: 15 Mars, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39