Elektricist/ Menaxher i Njesisë (Gjermani)

Publikuar: Shkurt 20, 2019 11:18 am | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +38349796777

Elektricist/ Menaxher i Njesisë (Gjermani)

Elektricist/ Menaxher i Njesisë

Çfarë ju ofron kjo punë:

· Ju jeni përgjegjës për projektet elektroteknike të madhësive të ndryshme, nga matja në dokumentacionin e projektit – ju gjithmonë mbani një sy në kostot, afatet dhe cilësinë.
· Fokusi juaj do jetë në instalimin dhe montimin e sistemeve të furnizimit me energji elektrike në vargun e lartë dhe / ose të ulët të rrymës.
· Gjatë gjithë fazës së ndërtimit ju koordinoni përdorimin e materialeve, personelit tuaj dhe nënkontraktorëve – në koordinim me klientët dhe furnizuesit.
· Me kompetencën tuaj profesionale dhe sociale ju mbikëqyrni dhe vlerësoni shërbimet e ekzekutuara
· Si Menaxher njësisë ju do të siguroni ekzekutimin e duhur të të gjithë punës, duke përfshirë pajtueshmërinë me të gjitha masat e sigurisë në punë.

Rud. Otto Meyer Technik GmbH & Co. KG
August-Bebel-Allee 1,
28329 Bremen
www.rom-technik.de

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39