Elektricist/Mekatronist (Gjermani)

Publikuar: Shkurt 19, 2019 3:20 pm | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +38349796777

Elektricist/Mekatronist (Gjermani)

Elektricist/Mekatronist

Detyrat tuaja:
· Mirëmbajtja dhe riparimi i objekteve prodhuese si forcë e vetme përgjegjëse
· Zgjidhja e problemeve joproduktive të sistemit
· Monitorimi i shërbimeve të ndërtimit
· Shkëmbimi i njësive të kontrollit elektrik
· Përgjigja në thirrjet telefonike

H-O-T Härte- und Oberflächentechnik GmbH & Co. KG
Personalabteilung
Kleinreuther Weg 118
D-90425 Nürnberg
Tel.: 0911 36014-1031
www.hot-online.de
[email protected]

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39