Elektro Instalues

Publikuar: Qershor 24, 2010 12:02 pm | Nga: Ismet | Tel.: 044-249 804

Elektro Instalues Elektro Instalues Elektro Instalues Elektro Instalues

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

elektro instalus bejm instalimin e rrymes dhe riparimin e rrymes
bejm instalime neper objekte te mdhaja si dhe neper objkete te vogla dhe lokale si dhe pergaditjen e ormanav per objekte te mdha dhe te vogla siq e shini ne foto Si dhe instalimin e Alarmave (Alarma kunder zjarrit dhe Alarma kunder vjedhjes) kemi pervoj 20 vjeqare ju ufrojm garancjon 50 vjeqar per instalime te rrymes per me shum informata kontakto ne numrin e tel . 044249804

free classified Blackpool

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39