Elkos group – oferte 7% ZBRITJE ne banesa

Publikuar: Korrik 26, 2016 12:04 pm | Nga: Elkos group | Çmimi: 450 | Tel.: 0038649772751

Elkos group – oferte  7% ZBRITJE ne banesa Elkos group – oferte  7% ZBRITJE ne banesa Elkos group – oferte  7% ZBRITJE ne banesa Elkos group – oferte  7% ZBRITJE ne banesa

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Me oferten me te mire ne vend ofrojm banesat me standarde europiane dhe me kualitative ne Kosove.

Kompleksi banesor ne qytetin e Ferizajit me oferte 7% zbritje ,i cili gjendet afer ETC/ rr.Driton Islami shet banesat me cmime me te volitshme , kualitet me te larte dhe arkitektur mahnitese. Banesat sillen me cmimet nga 450euro/m2 ,ku dimenzionet e banesave fillojn nga 58.4 m2 deri 106.9 m2 duke filluar nga 2, 3 deri 4 dhomeshe, objekti ka 3 hymje A,B,C,ku dhe jane te gatshme per banim .Kane pamje nga lindja,perendimi dhe jugu , hyrje ne objekt vetem me kartel ku dhe jane te pajisura me kete kualitet:

1)Muret me blloka xella (akustike dhe termike )
2)Izolim me stiropor 10cm
3)Gypat e ujit (silent)
4)Ashensori me dyer automatike (Prodhim gjerman )
5)Dyer emergjente rezistente ndaj zjarrit 90 min (kualitet italian)
6)Laminati prodhim gjerman
7)Dritare plastike prodhim gjerman

Ne ju ofrojm jete te rehatshme ,qetesi ,siguri dhe komoditet per familjen tuaj

Pagesat mund te behen edhe permes ketyre bankav me kushte te ndryshme dhe mundesi pagese edhe me keste :Raiifeisen Leasing/ProCreditBank/NLB/Banka Ekonomike/BKT/TEB..

Per me shume informata kontakto :+386 49 772 751
Departamenti i shitjes ndodhet ne objektin banesor llamella C

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39