Enëlarës/e (Zvicer)

Publikuar: Shkurt 22, 2019 11:45 am | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +38349795777

Enëlarës/e (Zvicer)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Enëlarës/e (Zvicer)

Detyrat dhe Përgjegjësitë
• Swis Steel është duke kërkuar për të punësuar një enëlarës/e – asistent/e në kuzhinë – me kohë të plotë. Nëse jeni të interesuar atëherë dërgoni aplikacionin tuaj së bashku me dokumentet përcjellëse.
• Ju do merreni me larjen e enëve dhe do performoni detyra të tjera në kuzhinë.

Vendi: Werksstrase, Zvicër.

Data e Skadimit: 13 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39