Extra Opel Corsa A/ 1.3 B

Publikuar: Shkurt 1, 2015 10:45 pm | Nga: Driton | Çmimi: 00 | Tel.: 044276852

Extra Opel Corsa A/ 1.3 B

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

1.3 benizne me shpenzime minimale
Vetura eshte e punuar extra mire ne karaseri dhe ne gjendje shume te mire teknike.

Vetura eshte ne RKS dhe eshte e clajemruar ne kohe.
Veturen mund ta shihni vikendeve

Per me shume foto shkruaj ne e-mail adresen: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39