FAST FOOD HANA

Publikuar: Mars 3, 2015 11:16 pm | Nga: Veton | Çmimi: 1500 | Tel.: 045 381 371

FAST FOOD HANA FAST FOOD HANA FAST FOOD HANA FAST FOOD HANA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes biznesin e perpunuar me te gjitha paisjet punuese dhe sherbyese. Biznesi gjindet te fakulteti teknik ne Prishtine, pozita e dyqanit eshte shum e mire dhe ka frekuentim shum.
Fakulteti ka rreth 10 000 studenta qe dmth ka levizje te madhe. Lokali ka hapesire prej 35 m2 + wc si dhe qeraja mujore eshte vetem 170 euro.
Qmimet e produkteve jane relativisht te lira dhe ka potencial te plotesimit te menyse si dhe rregullimit te hapesires sipas deshires.

Biznesi shitet per arsye shendetsore ne kete qmim modest prej 1500 eurove, sepse vetem investimet dhe paisjet qe jan ble me kan kushtuar 2000 euro plus perpunimi i biznesit dhe klientat e gatshem.
Eshte nje mundesi e mir per te filluar nje biznes dhe kushdo qe behet pronar i tij ka me ja pa hajrin.

Lajmeronu ne qfardo kohe ne kete numer 045 381 371

Ju faleminderit.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39