Fiat Ducato 2.0 B

Publikuar: Shkurt 15, 2010 11:46 pm | Nga: Luan | Çmimi: 2500 | Tel.: 044 82 81 22

Fiat Ducato 2.0 B Fiat Ducato 2.0 B Fiat Ducato 2.0 B Fiat Ducato 2.0 B

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Automjeti është në gjendje shum të mirë teknike, i servisuar në zvicërr, i doganuar dhe i regjistruar KS (i skaduar).
Në kosovë fare nuk është përdorur, qëndron i parkuar në prizren.

– Motorri 2.0 i , (hargjon shum pak)
– Kabina për bartje mbyllet me dry, ka ndriqim dhe shkallë të montuara fiks (që palohen),
– e ka kukën për Rimorkio,
– 3 ulëse
– gomat C kategori
– Bartja e lejuar 1,5 Ton (Neto)
– Komplet Motorrin e servisuar në zvicërr,

çmimi simbas marrveshjes

– – Ndërrimi është i mundshëm: vetëm me automjet të vogël 1.0 – 1.6cc , apo Motocikletë deri në max. 1000€ vlerë!
Të interesuarit le të lajmërohen në 044 82 81 22

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39