Fizioterapia “Rehabilitimi”

Emri Kontaktues: Irfan | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044640421

Fizioterapia “Rehabilitimi”

Fizioterapia Rehabilitimi ju ofron fizioterapi te shumllojshme me qmime shume te volitshme .Ofrojme:Elektro terapi,Parafino terapi,Migun terapi,Ceragem terapi,Kinezi terapi,Ekstenzion terapi(terheqje te muskujve dhe unazave),Masazh manuale(me dore)

Trajtojme me sukses keto semundje:Semundjet reumatike,Qrregullimet neurologjike,Qrregullimet ortopedike,Frakturat(thyerjet),Dhembjet e qafes,Dhembjet e shpines,Lendimet sportive,Lendimet e muskujve,ligamenteve dhe tendinave.

Ndihmojme edhe te keto semundje me metoden MIGUN: Migrena(kokedhimbje),Marramendje,Permiresim te ndegjimit,Funksionim me te mir te pamurit dhe te lotimit,Funksionim me te mire te melqise,mundim bronkial,dhembje gjoksi dhe probleme te zemres,Tensioni i larte i gjakut dhe probleme te qarkullimit te gjakut,Probleme te stomakut,Diabeti,Probleme te prostates,Hemoroide,Ushtime ne vesh,Kapslluku,Anemi cerebrale, Gjendemi ne rrugen “Isa Kastrati” (rruga e Matiqanit afer depos Perparimi),Prishtine.Mund te na kontaktoni ne:044-640-421 ose irfan_kadriu@hotmail.com

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 7 =