Fizioterapia

Publikuar: Dhjetor 3, 2014 2:53 pm | Nga: Fizioterapia | Tel.: 044 284 932 / 049 288 638

Fizioterapia

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Me qmimin e njejte sikur ne klinika , trajtojme pacientet te cilet kane nevoje per fizioterapi , ne shtepite e tyre .

FIzioterapia gjate dimrit eshte e preferuar te behet ne shtepi per shkak te te ftohtit i cili mund ta pengoje rehabilitimin e pacienteve kur ata udhetojne nga shtepia ne klinike dhe sidomos kur pas terapise fizikale i ekspozohen te ftohtit derisa ata shkojne nga klinika ne shtepite e tyre . Per kete ne ofrojme zgjidhje tejet te mire dhe te lire .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39