Formatizimin e kompjuterve ne shtepin tuaj 044/049/225-886

Publikuar: Gusht 15, 2015 9:29 pm | Nga: flamur | Çmimi: 10 | Tel.: 044225886

Formatizimin e kompjuterve ne shtepin tuaj 044/049/225-886

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Bejm servisimin dhe formatizimin e te gjitha llojeve te pc dhe laptop.
Formatizojm Pc me windows 7 . Xp sp3 dhe instalojm programe te ndryshme.

TEL:044/225-886 ose 049/225-886

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39