Ftesë për trajnime falas në fushat e Ndërmarrësisë dhe Orientimit në Karierrë në Ferizaj dhe Gjilan

Publikuar: Nëntor 1, 2017 9:42 am | Nga: Action for Development and Empowerment of Communities | Çmimi: 0.00 | Tel.: +37745517660

Ftesë për trajnime falas në fushat e Ndërmarrësisë dhe Orientimit në Karierrë në Ferizaj dhe Gjilan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

ADEC (Action for Development and Empowerment of Communities) në bashkëpunim me GIZ organizon trajnime falas për të rinjët e entuziazmuar të Ferizajit dhe Gjilanit në fushat e Ndërmarrësisë dhe Orientimit në Karierrë. Qëllimi i trajnimeve është ngritja e kapaciteteve të të rinjëve si dhe përgaditja paraprake për tregun e punës në Kosovë. Trajnimet do të ligjerohen nga ekspert të fushave të menaxhmentit, psikologjisë, financave, dhe marketingut e shitjes.

Ligjeratat do të mbahen nga ora 9:00 deri në ora 15:00 dhe do të fillojnë nga fillimi i nëntorit. Trajnimet në Gjilan do të mbahen në Qendrën Rinore përball stacionit të autobusëve; ndërsa trajnimet në Ferizaj do të mbahen në Qendrën e Kulturës.

Për të marrë pjesë në trajnimet falas plotësoni formularin në vijim:

https://docs.google.com/forms/d/1MYZ_B2wMxtTFX-iCjaxNtiQE-5gTPEi-9lxLURn4aDY/edit

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39