FUSTANE NUSERIE

Publikuar: Shkurt 28, 2015 9:53 pm | Nga: Yulia | Çmimi: 145 | Tel.: +380679060860

FUSTANE NUSERIE FUSTANE NUSERIE FUSTANE NUSERIE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet fustan nuserie. Katalogje dhe çmimi FACEBOOK: YULIA DRESS. www.facebook.com/yulia.dress.7. Fustanet jane teper elegante dhe ofrohen me cmim shume te arsyeshem (nga 145 EUR).
Kontaktoni ne email: [email protected] (FACEBOOK: YULIA DRESS).
Transporti 25-30 EUR (20-30 ditë).

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39