garsonjera me qira

Emri Kontaktues: enver | Çmimi: 150€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044993075 dhe 049627651 | Data e Publikimit: 01.12.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

lëshoj garsonjerën me qira në ulpianë

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 2 =