GERMANIUM 132

Publikuar: Shtator 20, 2010 12:07 pm | Nga: Bioplus | Tel.: 038 550 540

GERMANIUM 132

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

GE 132 Perberesit: qumesht te bletes, ekstrakt te farave te rrushit, qaj te gjelbert, proteina nga kerrca dhe melqija e peshkaqenit, si dhe Germanium.
INDIKACIONET:
Semundjet malinje (karcinomat)
Artriti
Reinaud syndroma
Semundjet e zemres (angina pektoralis,hipertensioni,ateroskleroza,ul kolesterolin dhe yndyrat tjera)
Skleroza cerebrale;Parkinson;Epilepsi
Infeksionet e syrit;katarakt;glaukom.
Problemet me hormone seksuale;sterilitet.
Diabet.
Asthma;bronhiti.
Hepatiti B,C,A.
Stresi

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39