Gjilan, 2 dhoma dhe banjo

Emri Kontaktues: Vasil | Çmimi: 25000€ | Qyteti: Gjilan | Telefoni: +389 (0)72 302 653 | Data e Publikimit: 26.05.2014

Gjilan, 2 dhoma dhe banjo Gjilan, 2 dhoma dhe banjo Gjilan, 2 dhoma dhe banjo Gjilan, 2 dhoma dhe banjo

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Për 2-dhoma gjumi apartament 57m2 i gjerë, katin e katërt, në qendër të ndërtesës Gjilanit “Lepa Brena”. Apartament është shumë e funksionale me dy dhoma (të jetesës dhe dhoma gjumi), kuzhinë dhe dhomë ngrënie, banjo dhe verandë. Pronësia konfirmuar nga AKP-ja dhe Gjykata Supreme. Urgent!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 3 =